Na 1. červen se paní vychovatelky ze školní družiny při ZŠ Pulická chystaly s předstihem, aby pro děti připravily pestrý odpolední program. Počasí přálo, tak si děti mohly na hřišti projít 15 stanovišť různých zábavných her, soutěží a úkolů, při kterých je zodpovědně kontrolovali a tiskátkem ohodnotili žáci z 9. ročníku. Z jednotlivých stanovišť stojí za zmínku oblíbený balancovník, tužka v láhvi, tzv. shazovací punčocha, strachový pytel, slalom na koloběžkách, klaun…    Foto zde

Všichni si odpoledne náramně užili, za velkou snahu byli odměněni balíčky s překvapením. Jsme rádi, že jsme Den dětí mohli po dvou letech společně oslavit. -de-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít