Dne 22.4. byla 3.A pozvána paní ředitelkou do DDM, že pro nás přichystali program.

Děti se moc těšily, i samotná cesta byla jedno velké dobrodružství. Po příchodu se měly rozdělit do 2 skupin. Jedna šla prozkoumávat pomůcky pro včelaření a včelař pan Štěpán je seznámil s mnoha užitečnými informacemi. Nějaké činnosti si mohly i vyzkoušet např. používání dýmáku nebo zpevnění plástu v rámku. Druhá skupinka se ještě rozdělila po 3-4. A už plnili zábavnou formou přírodovědné úkoly. Jako odměnu si všichni odnášeli sladkou odměnu. Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tak krásného programu.
3.A  -mb-      Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít