Takový byl u nás na škole v ŠD1 pátek 29.4. Slétli se čarodějové i čarodějnice z blízkého i dalekého okolí, aby si v tento den mohli společně připravit čarodějnický lektvar, zasportovat si a zasoutěžit. V rámci mezinárodního dne tance, který připadal na tento den, jsme do programu zařadili také taneční soutěž, kdy děti hromadně tancovaly před porotou. Porotu tvořila trojice žákyň ze 4. a 5. třídy. Účast tanečníků a tanečnic byla překvapivě veliká. Každý z nich měl přiděleno své soutěžní číslo a porota vybírala ty nejlepší. Musím říci, že to bylo hodně vyrovnané. Děti mohly využít i taneční sestavu, kterou jsme nacvičovali v rámci družiny. Čarodějnický program byl zaměřen zejména na kolektivní hry a soutěže:  Foto ZDE.      -mh-

·         Čarodějnický průvod  .  Čarodějnická škatulata · Hod pavoukem · Slalom na koštěti · Kočičí závody · Kouzelný košík

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít