Školní výlet za odměnu

Pro malé školáky z 1. až 3. třídy byl školní rok 2020/21 plný omezení, ochuzeni byli o mnohé již tradiční akce, ale o školní výlet je paní učitelky připravit nechtěly. A výlet  to byl opravdu za odměnu, s kamarády ze třídy si užívat všech atrakcí v zábavném centru Tongo v Hradci Králové celé dopoledne, to bylo splněné přání mnoha dětí. A o tom, jak si vše užily, jistě svědčí rozzářené tváře na fotkách, které najdete zde.   -HT-

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít