Od pondělí 16. března mohou žáci prvního stupně základních škol očekávat na stanici ČT2 vyučování prostřednictvím televizní obrazovky, které poběží ve všední den od 9:00 hod.  Každý učební blok bude trvat 30 minut a bude určen pro jeden ročník prvního stupně základní školy. Výukovou hodinu v kulisách školní třídy povede vždy jeden učitel, vyučování se zúčastní i tři děti.

V úterý a ve čtvrtek od 14:00 hodin pak bude vysílán pořad Škola doma zaměřený na přípravu na přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia. Trvat bude 45 minut a v úterý se bude procvičovat čeština, ve čtvrtek matematika.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít