Vážení strávníci,
v souvislosti s ukončením provozu pobočky Komerční banky v Dobrušce Vás žádáme, abyste si v nejbližším možném termínu zařídili u Vaší banky bezhotovostní platbu za obědy ve školní jídelně INKASEM s limitem 1500 Kč (částka souvisí s tím, že v některém měsíci jsou uskutečněny 2 platby).
Veškeré informace a variabilní symbol získáte od vedoucí ŠJ, tel. 494 623 583. Potvrzení o zřízení inkasa následně odevzdejte do ŠJ, aby Vaše číslo účtu mohlo být zaevidováno ke jménu strávníka.
Nejpozději od srpna 2020 nebudeme hotovostní platby přijímat.
Číslo účtu ŠJ: 78-8892890227/0100
Děkuji za pochopení.
Mgr. Lenka Hubáčková, ředitelka školy

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít