Čtvrtek 5.prosince 2019 byl v naší škole celý čertovský. Čertovskou jsme měli i matematiku v 6.A. Paní učitelka Sochorová si pro nás připravila hru „Čertovský matematický kufr“. Z pekelného pytlíčku si jeden z nás vytáhl kartičku se slovem, které je spjaté s matematikou. Ostatní žáci hádali s pomocí nápovědy (slovní, obrázek, pantomima), o jaké slovo se jedná. Atmosféru jsme umocnili kostýmy čertíků. Jako bonus jsme se mohli zúčastnit i čertovské akce v tělocvičně, kterou pořádali žáci 9.A třídy. Byl to fajn den.  -pnh-

               

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít