Pohár a zlaté medaile si přivezli florbalisté, žáci šestého a sedmého ročníku, ze ZŠ Pulická. Po vítězství v jednom ze dvou okrskových kol, které se konalo na ZŠ Františka Kupky, postoupili do okresního finále hraného v Rokytnici v Orlických horách. Zde se utkalo systémem „každý s každým“ šest finalistů.  Kluci postupně porazili Častolovice, Dobřany, favorizovaná družstva Kostelce nad Orlicí a Rychnova nad Kněžnou a bod za remízu přenechali jedině Dobrému. Jako vítězové si zajistili postup do krajského finále, které bude v Hostinném.

Poděkování patří klukům, kteří na hřišti nechali nejen kus bojovného srdce, ale také skoro všechny síly.    -jf                                                                                 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít