V úterý se sešly zdatné mladší plavkyně a plavci ze základních škol v krytém plaveckém bazénu.  Všichni  tam poměřili své plavecké schopnosti ve štafetách družstev. Zároveň si dopoledne užili v dobré náladě v přítomnosti svých učitelů i pořadatelů. Za své výkony byli oceněni nejen diplomy, ale i poháry, což si můžete prohlédnout na fotoreportáži zde.  Těm nejlepším je předali zástupci města, pan starosta ing. Petr Lžíčař a pan místostarosta Miroslav Sixta. Blahopřejeme všem, zejména naší vítězné štafetě ze 2.A a nejlepší plavkyni Magdaleně Čtvrtečkové z 5. A.  Na videoreportáž redaktora Honzy Duška se můžete podívat zde.  Výsledková listina zde.

                         

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít