Poslední zvonění zaznělo ve čtvrtek odpoledne na rozloučení se školou, na kterém byli přítomni i rodiče, učitelé a kamarádi našich absolventů. Ti si připravili program s parafrází známé televizní novácké soutěže Co na to Češi? – tentokrát ovšem Co na to rodiče?. Ten doplnili tanečním vystoupením a písničkami. Součástí programu bylo i poděkování rodičům a učitelům a ocenění úspěšných závěrečných prací. Během programu vystoupil i místostarosta města pan Miroslav Sixta a ředitel pan Hlavsa. S kytičkou pro maminku či tatínka se objevily i slzičky.

Ale vždy něco končí – popřejme tedy deváťákům šťastné vykročení do nové životní etapy.  -jf-

Foto z akce zde

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít