Poslední březnový týden byl ve znamení divadla. Besídku pro předškoláky, ale i rodiče všech vystupujících nacvičili žáci školy pod vedením třídních učitelek. Tentokrát v duchu televizní soutěže „Hledá se talent“.  Porota zkušených osmáků v roli známých celebrit posuzovala jednotlivá vystoupení žáků všech tříd 1. stupně školy. Každé hodnotné vystoupení se líbilo nejen divákům, ale hlavně porotě, která nakonec všechny poslala do 2. kola. Jen kouzelník měl trochu problém s vykouzlením králíka, postoupil až na počtvrté. V programu jsme viděli gymnastky, hrané pohádky, jednu dokonce v angličtině, hru s kelímky i několik tanečních šou vystoupení i „neodbytného“ kouzelníka.  Velký dík patří  všem učitelkám z 1. stupně.                     -vh-

Fotografie si můžete prohlédnout zde 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít