V březnu se v hale ZŠ Františka Kupky uskutečnil okresní přebor mladších žáků ve florbalu. Družstvo naší školy si v konkurenci devíti mužstev vedlo úspěšně, již ve skupině porazilo největšího rivala – družstvo ZŠ F. Kupky 3:1, po těsné prohře se ZŠ Dobré jsme postoupili do semifinále, ale po porážce od pozdějšího vítěze turnaje ZŠ Javornická Rychnov nad Kněžnou nám finále uniklo, a tak jsme se opět střetli se ZŠ Dobré v boji o bronz. Tentokrát jsme již nedali Doberským šanci a po vítězství 5:1 jsme získali pohár a bronzové medaile za třetí místo. Kluci zaslouží pochvalu za výsledek i vzorné chování. Družstvo tvořili: Sebastian a Samuel Macko, Ben Králíček, Lukáš Zrzavý, David Sychrovský, Patrik Fiala, Viktor Slavík, Dominik Ježek, Jirka Vogl a Dominik Tošovský.                 -jf-

Další foto najdete zde

 

 

 

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít