Poslední den ve škole v tomto roce byl laděn do předvánoční atmosféry. Žáci 2. stupně připravili pro mladší děti ukázky z tradic vánočních svátků v zemích, kde se mluví německy, anglicky a rusky.  Nechyběly ani zvyky českých vánoc.  Celé projektové dopoledne si děti ve volných chvílích chodily prohlížet výstavu betlému ve výtvarném ateliéru, některé si i samy vytvořily ve třídách nebo v keramickém kroužku.

Nakonec se všichni sešli ve vestibulu na krátký kulturní program, který připravily děti kroužku zobcových fléten, pěvecký sbor  doplněný šikovnými  dětskými muzikanty.  V závěru si společně zazpívaly píseň Půlnoční s Václavem Neckářem.  Nezapomnělo se ani na předávání dárečků ve třídách.

         

             

        

               

                         

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít