Ve čtvrtek dne 29. 11. 2018 se dívky z pátého ročníku zúčastnily celorepublikového turnaje ČEPS Cup ve florbale. Turnaj hrála sice pouhá tři mužstva z našeho okresu, ale i tak měly zápasy kvalitu a úroveň.  První zápas jsme odehráli s konkurenční školou ZŠ Fr. Kupky. Přestože náš soupeř má vynikající podmínky a všechny hráčky jsou členky oddílu florbalu, tak jsme je dokázali zaskočit a v polovině zápasu jsme dokonce vedli. Bohužel se nám nepodařilo vedení udržet a náš první zápas skončil remízou 3 : 3. Další zápas, který následoval bezprostředně po skončení našeho úvodního zápasu, jsme i díky únavě s družstvem ZŠ Dobré nedokázali proměnit v body.  I když jsme obě odvety nezvládli, přesto naše dívky hrály vyrovnané zápasy a naší největší slabinou bylo vstřelení branky. Projevilo se i to, že náš tým nikdy nehrál s mantinely a s výjimkou jedné dívky se jednalo o hráčky s minimem zkušeností. Chválím děvčata za předvedený výkon a jsem rád, že jsme nebyli jen do počtu, ale byli jsme ostatním rovnocenným soupeřem.   J.Macek

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít