Krásné červnové počasí využila VII. A ve dnech 19. – 20.6. ke školní turisticko-vlastivědné exkurzi do Orlických hor. Ráno vyrazili žáci plni nadšení autobusem do Deštného, kde absolvovali okruh v lanovém parku. Po posilnění odcházeli pěšky do cca 10 km vzdáleného Bystrého, kde měli zajištěné ubytování v poutním domě Engedi. Vzhledem k teplejšímu počasí nakonec všichni nevyužili spaní pod střechou, ale odvážili se přespat pod širákem. Odměnou jim bylo ranní „kohoutí“ probuzení. Po vydatné snídani pokračovali pěšky až zpět do Dobrušky. „Nohy nás sice bolely, ale stálo to za to.“

                  

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít