Je už tradicí, že žáci Základní školy v Pulické ulici v posledním školním týdnu vycházejí na branný pochod. 7. a 8. A letos pod vedením pánů učitelů Sedláčka a Macha v doprovodu paní učitelky Maixnerové vyrazili objevovat taje okolí Nového Města nad Metují. Cestou společně navštívili rozhlednu na nedaleké Sendraži. Přestože viditelnost nebyla optimální, viděli jasně a zřetelně Dobrušku, Opočno, České Meziříčí, vodní nádrž Rozkoš a další zajímavá místa našeho regionu. Cestu si zakreslovali do svých map a někteří z nich se pokoušeli o práci s buzolou. V terénu se rozhodně jen tak neztratí.

                                                                                       

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít