Žáci 1.A s radostí přijali pozvání na akci společnosti AquaServis dne 19.dubna 2018 v Mělčanech. V rámci Dne Země pomáhali s vypouštením mladých pstruhů do potoka. Pro některé žáky to byla první příležitost sáhnout si na živou rybu. Děti byly nadšené nejen z možnosti pobíhat v potoce v holínkách a z opečeného špekáčku za odměnu, ale i z dobrého skutku, který pro přírodu udělaly. Mnohokrát děkujeme společnosti AquaServis za nádherně prožité dopoledne.

      

                                            

     

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít