V pátek dne 20.4.2018 se uskutečnila tradiční školní akce nazvaná Den Země. Žáci 1.- 5. ročníku soutěžili ve 30 skupinách ve vědomostní a poznávací soutěži s otázkami, které byly rozmístěny v areálu školy. Otázky se týkaly ochrany životního prostředí, poznávání rostlin a zvířat. Každá soutěžní skupina byla namíchána z žáků různých ročníků. Děti si mezi sebou radily, skupinku vedl nejstarší páťák, který byl zároveň zapisovatelem. Po soutěži proběhl úklid školního pozemku, kdy žáci vysbírali, co na zahradu nepatří – kameny, klacky, odpadky. Nakonec si mohli zahrát na školním hřišti za odměnu fotbálek.

     

      

   

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít