Peče celá škola – 1. kolo

Prvního soutěžního kola se zúčastnilo 61 žáků (s podporou rodičů). Úkolem pro 1. kolo bylo upéct bábovku. Porota neměla snadnou práci. Vybrat 40 bábovek z tak velkého počtu nádherných a chuťově úžasných pekařských výtvorů byl opravdu oříšek. Radost z postupu žáků do dalšího kola byla stejně veliká jako radost spolupracujících maminek.

Celá soutěž je nejen ukázkou pekařských dovedností žáků, ale i ochotou udělat dobrý skutek, kterým je zapojení žáků a jejich rodičů do charitativní akce „Sbírka pro Davídka“ pořádané Farní charitou Dobruška. Nakrájené bábovky se totiž o velké přestávce staly odměnou za finanční příspěvek do této sbírky.

Děkujeme všem za velkou účast a těšíme se na další soutěžní kola.

Úkolem pro druhé soutěžní kolo je upéct a nazdobit 12 stejných muffinů (cupcakes).

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít