ŠD 3 – Modrá družina: Aktivity dětí od listopadu 2023 do ledna 2024

Formou her, vyprávění a tvoření si děti osvojily nové vědomosti a poznatky z různých oblastí. Zaměřili jsme se především na svátky, zvyky a tradice v předvánočním čase, vánoční tvoření- adventní kalendáře, andílky, betlémy, perníkové stromečky, drobné dárečky a přáníčka pro seniory. Užili jsme si vánoční besídku s vlastnoručně vyrobeným občerstvením, hrami a hlavně s dárky od Ježíška.

Seznámili jsme se s různými zimními sporty- v tělocvičně si vyzkoušeli paralelní slalom na lyžích a závody v biatlonu, vyrobili  si z drátků lyžaře a snowboardisty.  A protože se o nás v zimě pokouší různé nemoci, děti vytvořily z krabiček od kapesníků všemožné bacily, kterým statečně odoláváme!

Také si děti poměřily své síly fyzické i vědomostní v tematických týmových hrách v tělocvičně.

-MH-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít