Halloweenská stezka

Na den svátku Halloween, který slavíme 31. 10., jsme si pro děti ze všech tří oddělení připravily halloweenskou stezku za strašidly. Děti si ve hře prošly 10 stanovišť jako např. Duchové, Pavouci, Čarodějnice, které vařily lektvar, Netopýry nebo Kostlivce, kde musely přiložené kosti správně poskládat, aby se dozvěděly správnou odpověď. Ve hře měly děti za úkol vyluštit tajenku a k zaznamenávání výsledků jednotlivých stanovišť a zapisování tajenky jim sloužila hrací karta. Děti se rozdělily do skupin, kde starší žáci pomáhali mladším se čtením úkolů a pochopením zadání. Výsledná tajenka zněla: NEBOJÍM SE!  I když některé úkoly nebyly úplně nejjednodušší, všem skupinkám se podařilo strašidla obelstít a dorazit do cíle pro sladkou odměnu a záložku za statečnost. Do každého oddělení děti obdržely diplom za účast na strašidelné stezce. Už teď se těšíme na další společnou hru. Foto ZDE.

Za školní družinu Michaela Hůlková

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít