V pátek 17.6. se konal sportovní den pro první stupeň ZŠ na stadioně v Dobrušce.

Ráno od 8 do 10 hodin si zasportoval a zasoutěžil první a druhý ročník.

Od 10 hodin další tři ročníky. Proběhly disciplíny ve sprintu – 60m, v dálce (skok daleký) a v hodu kriketovým míčkem.

Na začátku se děti rozběhaly a pod vedením deváťáků měly společnou rozcvičku, potom chodily se svými učitelkami po jednotlivých disciplínách, kde se střídaly. Nakonec proběhlo vyhodnocení vítězů, předávání diplomů a medailí přímo na stadioně. Za velmi příznivého počasí se akce vydařila a děti spokojeně odcházely zpět do školy na oběd. -jp-    Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít