První pololetí školního roku 2020/2021 máme zdárně za sebou.

Prvňáci dostali vůbec své první vysvědčení a velice se těšili. Žáci druhého ročníku rovněž převzali z rukou paní učitelky ohodnocení své práce. Předávání proběhlo za zvýšených hygienických podmínek. (Dezinfekce rukou je už standard). Většinou na papíře svítily samé jedničky, protože děti učivo zvládají, zapojují se do procesu vzdělávání aktivně s radostí a elánem a všechny dělají pokroky. Kéž by jim to vydrželo. 😊

Naštěstí, i přes vládní opatření, může být 1. a 2. třída vyučována prezenčně, i když jsme v říjnu a v listopadu distanční výuku také absolvovali. Byla to zkušenost. Mohu říct za žáky, učitele a asi i rodiče, jak jsme šťastni, že lze do školy chodit. Být v kolektivu mezi kamarády a učit se i sociálním dovednostem.

Absenci zpěvu a tělesné výchovy a různá omezení si nahrazujeme rytmickými hrami, pobytem venku na terase nebo procházkami po okolí.

Doufejme, že se již brzy vrátí do škol fyzicky i ostatní třídy a bude opět hravě a veselo.

Tak s chutí do toho.     Foto z předávání vysvědčení najdete zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít