Opravdu až  1. září ve škole se sešli letošní prvňáčci. Nemohli totiž přijít ani k zápisu, proto se se svojí učitelkou setkali až ve třídě. Zahájení roku je letos kvůli covidu celé výjimečné, rodiče přišli s rouškami a museli dodržet omezený počet. Zato delegace z města byla kompletní: pan starosta, oba místostarostové, tajemník i tiskový mluvčí. Nechyběly ani dárečky pro děti. Třída I.A má 26 žáků.  Foto z 1. dne naleznete zde.

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít