V pátek 5. 6. 2020 navštívil školu pan starosta ing. Petr Lžíčař spolu s panem místostarostou  Miroslavem Sixtou, aby předali paní Mgr. Michaele Petráčkové jmenovací dekret.  Nová paní ředitelka působí na škole od 1. září roku 1998 jako učitelka na 1. stupni.  V letech 2018-19 absolvovala „Studium pro ředitele škol a školských zařízení.“  Funkce se ujme 1. 8. 2020.  Nové paní ředitelce přeji hodně trpělivosti při řízení školy. Hodně sil přeji všem pedagogům i provozním zaměstnancům a hlavně mé zástupkyni Mgr. Petře Poulové, se kterou se mi vždy velmi dobře spolupracovalo a bude jistě oporou nové ředitelce.                                                           Mgr. Václav Hlavsa, dosluhující ředitel

                                  

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít