Po roce  (12.9.2019)  jsme opět ve spolupráci s paní Veronikou Špačkovou z Kostelce nad Orlicí uspořádali prezentaci anglických knížek nakladatelství USBORNE. Během dopoledne si jednotlivé třídy byly knihy prohlédnout, prolistovat a vyzkoušet, zda jsou schopni porozumět souvislejšímu anglickému textu. V odpoledních hodinách byla prodejní prezentace k dispozici také rodičům, kteří přišli do školy na třídních schůzky. Škola díky této spolupráci rozšíří výběr anglických knih pro žáky v rámci školní knihovny, která již dnes čítá více než 20 titulů zastupujících rozmanité literární žánry a různou úroveň anglických dovedností.                                                              -vm-

                 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít