První den prvňáčků ve škole si nanechali ujít rodiče, někteří prarodiče i vedení města Dobrušky. Pozdravit děti a předat jim drobné dárečky přišel pan starosta Ing. Petr Lžíčař, oba místostarostové, panové Miroslav Sixta a Petr Sadovský. Nechyběl ani tajemník pan JUDr. Jan Šťastný. Přišlo i všech zapsaných 24 dětí, 12 chlapců a 12 děvčat. V úvodu jim kroužek flétniček zahrál písničku a představila se paní učitelka třídní Mgr. Hana Tošovská.
Fotografie si můžete prohlédnout zde.
Videoreportáž pořízenou panem Janem Duškem zde.

         

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít