Devátému ročníku se pomalu krátí dny, které ještě stráví v lavicích naší základní školy, součástí zakončení závěrečného ročníku je vypracování ročníkové seminární práce na téma dle žákovy volby. Letošní témata byla velmi rozmanitá, od Zlata v přírodě přes Chování koček a dvou psích plemen, až k Malé kopané, Kultuře Znojemska, Nonverbální komunikace, Řezbářství a dalším.

Výsledkem snahy jednotlivých žáků není jen text závěrečné práce, ale rovněž její „obhajoba“ před spolužáky z 9. a 8. ročníku a učitelskou porotou. Tento slavnostní okamžik proběhl letos 2. května v dopoledních hodinách, kdy žáci s doprovodnou powerpointovou prezentací představili výsledky svého bádání i jejich praktickou aplikaci v různorodých podobách (kalendáře, pexesa, dotazníky, apod.). Jako učitelé musíme uznat, že kvalita mnoha prací byla vynikající a vystupování i chování žáků během závěrečného ceremoniálu důstojné a klidné.     -vm-

Foto z průběhu prezentací zde

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít