Maškarní karneval v Kulturním domě v Dobrušce pořádá s podporou města školní družina naší školy každý rok. Letos se přišlo bavit 162 rodičů i dětí ze škol i školek. Na úvod se představily dvě mladé gymnastky z oddílu moderní gymnastiky paní Bajerové. Hlavní program sestavili učitelky a vychovatelky za pomoci středoškoláků- bývalých absolventů školy. V různých soutěživých hrách s nafukovacími balónky, které řídil z jeviště ředitel školy s paní uč. Petráčkovou, se děti nejen pobavily, ale vyhrály spoustu cen.  Ocenění dostaly i za krásné masky, ve kterých se představily na úvod karnevalu. Organizátoři děkují všem dárcům, kteří poskytli ceny do tomboly a udělali radost všem výhercům.  Letos poprvé se losovali ze vstupenek výherci osmi bábovek, které upekly paní učitelky. Hudbou celé odpoledne zpříjemňoval Vojta Flígr.  Velké díky všem, hlavně vychovatelkám ŠD paní Hlavsové a Bajerové.                                                                                                                          -vh-

            

          

       

        

                    

 

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít