Vlastivědná exkurze do Prahy patří již mnoho let k hlavním akcím podzimu.  Letos pojedou všichni žáci 5. – 7. ročníku dvěma autobusy ve čtvrtek 4.10.2018.  Žáci 8. a 9. ročníku vyrazí v úterý 9.10.2018.  Odjezd vždy v 6:30 hodin od školy.  Každý ročník má svůj program- žáci obdrží pracovní listy, které si budou postupně doplňovat. Odjezd z Prahy po 16. hodině.

Informace o exkurzi dostanou všichni rodiče na svůj email.

                 

      

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít