Sluníčko až moc „přálo“ dětem 20. června na dětském dnu ve školní družině. Na 15 stanovištích ve funkci rozhodčích pomáhali žáci z 8. ročníku. Děti mohly opakovaně plnit různé úkoly a získávat penízky. Za ně si pak v mlsárně nakupovaly různé dobroty nebo jiné drobnosti. Velkým tahákem bylo okno u kuchyňky, kde děvčata pekla malé palačinky s jahodovou marmeládou a šlehačkou. Pro osvěžení se na hřišti třepotala umělá květina a kropila rozehřáté soutěžící.

                 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít