Nácviku na jarní besídku pro rodiče, předškoláky i spolužáky se zúčastnily všechny děti z 1. stupně naší školy. Pod vedením paní uč. Schmoranzové připravily a sestavily program „Cesta kolem světa“ všechny učitelky. Besídku zahájily děti ze školní družiny s flétničkami znělkou Eurovize. Pak již se v programu představovaly a předváděly v tanečcích a scénkách na různých světadílech. Pro velký zájem rodičů jim děti předvedly dvě odpolední představení a pobavily i budoucí prvňáčky.

                

        

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít