Naše škola se přihlásila do projektu MLÉKO DO ŠKOL, to znamená, že každý žák školy jednou týdně dostane zdarma jeden mléčný výrobek. Dodávky budou zahájeny od dodavatele Bohušovické mlékárny, a. s., v 38. týdnu neochuceným mlékem. Dále si děti budou moci kupovat ke svačině další výrobky tak, jak byly zvyklé do vyprodání zásob. Zatím jsme od dodavatele neobdrželi nabídku výrobků na tento školní rok schválených dle pamlskové vyhlášky, až se tak stane, budeme Vás informovat. Ceny dotovaných výrobků – ochucených, neochucených mlék a smetánků nejsou zatím také stanoveny.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít