Náš výlet jsme odstartovali první letní den od kina. První zastavení bylo na Trojici, kde pár nadšenců hledalo „kešku“. Potom jsme se vydali do Mělčan. Velice příjemné bylo zastavení u potoka, kde jsme se osvěžili. Lesní cestou jsme pokračovali až na Chábory. Po cestě jsme si nasbírali dřevo na kterém jsme potom v areálu zdraví opekli buřtíky. Zahráli jsme si hry, fotbal. Také jsme se byli podívat jak Jakubův děda chová bažanty. Na zpáteční cestě jsme se zase zastavili v potoce, protože bylo opravdu velké vedro. Takto společně ztrávený den se nám opravdu vydařil.

               

   

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít