Dobrý skutek

Nezadržitelně se blíží adventní čas. Letos se někteří z nás opět zapojili do akce „Dobrý skutek“. Na výzvu DDM v Dobrušce jsme vyráběli vánoční přáníčka pro klienty domovů pro seniory v našem okolí. Žáci třídy 6. A si při  tvoření zopakovali rýsování kolmic, rovnoběžek, osy souměrnosti obdélníku… A nakonec z toho bylo krásné přáníčko s vánočním stromečkem. Stačilo nalepit ještě pár ozdob, napsat milý vzkaz a doufáme, že naše přání všechny potěší. Krásná přáníčka vyráběly i děti z družiny. Přejeme všem žákům a kolegům krásný advent a klidné Vánoce. 

-MVM-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít