Exkurze na Úřad práce do Rychnova nad Kněžnou

V průběhu září a října se žáci 9. tříd vypravili na Úřad práce do Rychnova nad Kněžnou, aby se dozvěděli, jak úřad práce funguje, co zajišťuje, jaká má oddělení atd. Žáci si v průběhu přednášky zopakovali důležité termíny a pojmy, které se pojí s letošním přijímacím řízením na střední školy. Zjistili, jak se v ČR dělí vzdělávací soustava, a v závěru exkurze si na počítači vypracovali test, který jim na základě odpovědí napověděl, kam by se jejich cesta po základní škole mohla ubírat.

Věříme, že byla exkurze pro žáky přínosem, a děkujeme za příjemně strávené dopoledne.

-MH-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít