Vyber si knihu 

       V posledním červnovém týdnu byl konečně dostatek času na prohlídku městské knihovny. Osmáci navštívili nejen oddělení pro dětské čtenáře, ale paní knihovnice jim umožnila vstup i mezi  dospělácké knihy. Pár vášnivých čtenářů mezi osmáky už je a pevně věříme, že po zajímavé přednášce počet ještě  stoupne.  

       Žáci se dozvěděli, že mnoho počítačových her, nad kterými tráví hodiny a hodiny denně, vyšlo knižně. Pracovnice knihovny je seznámila s nejoblíbenějšími knihami a autory současnosti.  Dobrušská knihovna nabízí mnoho knih a v příjemném prostředí  zde mohou děti trávit volný čas. Všichni si na závěr vyplnili dotazník, podle čeho si vybírají knihu, zda je ovlivní obal samotný, barevnost nebo počet stránek. Teď už víme, že každý si tu správnou knihu najde, pokud bude chtít.  -PF-, -RV-

Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít