Dětské odpoledne ve školní družině

Ve čtvrtek 22. června se děti těšily na slíbené dětské odpoledne, my, vychovatelky, jsme měly obavy, aby nám přálo počasí, protože celou akci jsme již dopoledne za pomoci asistentek chystaly venku na hřišti gymnázia. Sluníčko hřálo až dost, naštěstí jsme měli k disposici vodní rozprašovače, že si děti mohly užít i vodní radovánky. U 15 stanovišť nám pomáhali žáci z 8. A, děti si vyzkoušely Potápníka, Kašpárkovy punčocháče, chůzi na chůdách (tu by mohly o prázdninách dopilovat!), račí závody,….

Dle dětských ohlasů se odpoledne vydařilo, děti si užily kupu radosti a byly odměněny žlutým smajlíkovským balónem. A teď hurá na prázdniny!
-DE-

Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít