Družinová akce „O BOWLIMGOVÉHO ŠAMPIONA“

Starší děti ze školní družiny (3., 4. třída) se mohly přihlásit na bowling, na který jsme šli ve třech skupinách do místní hospůdky. Někteří si hru vyzkoušeli poprvé, někteří již byli ostřílení hráči. Radost ze hry ale měli nakonec všichni a každého čekala malá odměna.

Za kluky byl vyhlášen bowlingovým šampionem Jakub Dyntar ze ŠD 3 a bowlingovou šampionkou se stala Natálka Malá ze ŠD 2. Srdečně gratulujeme!!!!!!! -DE-

Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít