Dopravní hřiště

Žáci 4.A byli v pátek 26.5. na dopravním hřišti v Náchodě.
Jezdili na zapůjčených kolech na dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, zkusili si jízdu zručnosti s překážkami, v moderní učebně je čekal program, kde si zopakovali teorii a řešili křižovatky. Na dopravním hřišti jsou funčkní semafory, železniční přejezd, jednosměrka, parkoviště i kruhový objezd.
Zakončili tak kurz dopravní výchovy, který probíhal po celý čtvrtý ročník ve škole.
Pokud navštíví dopravní hřiště podruhé v září, budou moci získat průkaz cyklisty.
Areál hřiště je moderní se zázemím, kde si děti mohou koupit občerstvení, odložit si věci do šatny, pobavit se na prolézačkách nebo se podívat na pumptrack.
Počasí nezklamalo a žáci si tento „výlet“ moc užili. -JP-
Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít