Okresní kolo fotbalového turnaje McDonald ´s Cup 2023

Celého turnaje se zúčastnilo 143 dětí ze 13 škol. Z naší školy si na turnaji zahrál tým složený z žáků 1. stupně a vůbec si nevedl špatně. Naši fotbalisti se postupně probojovali až k souboji o 3. místo. Napínavý zápas se ZŠ Voděrady skončil bez gólů a o konečném výsledku rozhodly penalty. V samotném závěru nám chybělo více štěstí a tak jsme obsadili konečné 4. místo. Počáteční zklamání vystřídala radost z celkového pěkného umístění v rámci celého turnaje a spokojenost s podaným výkonem! Chlapce mohu pochválit za pěkné sportovní výkony a reprezentaci školy! -PŠ-
Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít