Únor ve školní družině v Základní škole Pulická byl ve znamení příprav na maškarní karneval. Děti si tvořily klauny, šašky všeho druhu, které jsme využili k výzdobě sálu. Aby překvapily ostatní, vyrobily si škrabošky a masky. Skupina dvaceti šikovných odvážlivců si nacvičila předtančení. Paní vychovatelky připravily pestrý program a za pomoci skvělých rodičů tombolu a ceny za soutěže.

Konečně v pátek 17. února nadešel čas karnevalu – odpoledne plné zábavy, hudby, tance, her a soutěží. Na závěr si každá maska vylosovala své šťastné číslo, aby si mohla odnést cenu a zasloužený balíček dobrot. Děti odcházely plné zážitků z vydařeného odpoledne a s radostným úsměvem na tváři. -MP-

Fotogalerie ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít