Předvánoční čas ve 3. oddělení ŠD byl tvůrčí a náročný.  

Děti vyrobily vánoční přáníčka, keramické svícínky pro seniory do domova „RUDOLF“ v Opočně, pro sebe si nazdobily  stromečky z perníkových hvězdiček napečených paní vychovatelkou. Od 1. prosince si losovaly malá překvapení ze sáčků „ADVENTNÍHO KALENDÁŘE“, který si předem připravily na stěnu.

Při VÁNOČNÍ BESÍDCE si připravily vitamínové občerstvení, které pak „spořádaly“ při rozbalování dárečků, které budou společně využívat v klubovně v novém roce 2023.   -MH-     Foto ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít