Žáci 5.A se šli podívat do družstva na den otevřených dveří v pátek 10.6.

Viděli, jak se chovají telátka, jejich vývoj od malých boudiček až do teletníku a kravína. Seznámili se s tím, jak funguje bioplynka, prohlédli si mechanizaci – různé traktory, kombajny, tahače, vysokozdvižné vozíky apod. Nakonec dostali zdarma poukázku na zmrzlinku a nápoj. Akce se všem líbila, jen botičky jsme si potom museli všichni doma vyčistit .     -jp-    Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít