Na poslední den před velikonočními prázdninami připravily paní vychovatelky pro děti z družiny hru „Velikonoční pátračka“. S prvňáčky utvořili dvojice starší kamarádi ze čtvrté a třetí třídy, páťáci už soutěžili samostatně. V parčíku před gymnáziem měly děti za úkol vypátrat patnáct schovaných obrázků s velikonoční tématikou, do hrací karty si správně zapsat kódy a pak už jen rozluštit šifru.

Kdo zajíčkovi zašeptal do ouška správné heslo, mohl si z košíku vytáhnout odměnu. Nakonec se to všem dětem podařilo! K radosti všech dětí byla odměnou čokoládová vajíčka s překvapením.   -mh-   Foto zde

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít