V lednu v týdnu od pondělí 24. 1. do pátku 28. 1. se uskutečnil lyžařský výcvikový zájezd žáků tříd 7. A a 7. B Základní školy Pulické. LVVZ se konal v Deštném v Orlických horách na Penzionu Anička, který poskytl žákům i učitelům velmi dobré zázemí. Kurz absolvovalo 38 dětí a 4 učitelé, kteří zajišťovali dozor i výcvik na sjezdových lyžích a snowboardu. 

Žáci se zúčastnili intenzivního lyžařského výcviku. Téměř každý den dopoledne i odpoledne cvičili své lyžařské dovednosti na sjezdovkách v nedalekém lyžařském areálu, ke kterému byli dopravováni ski-busem. Na sjezdovky se vypravili hned po snídani, do penzionu se vraceli na oběd a po krátké obědové pauze byli opět odvezeni zpět na svah. Ve středu se obě třídy, i z důvodů preventivního odpočinku, vydaly na poznávací výlet po okolí Deštného, aby poznaly místopis blízkého lyžařského střediska. Během výletu účastníci kurzu měli možnost zahlédnout i tradiční Šediváčkův long a několik psích spřežení spolu s mushery i z cizích zemí. Každý večer byl pro žáky připraven doprovodný program – beseda s horským záchranářem Janem Hepnarem, přednáška o bezpečnosti a pohybu na horách nebo zábavné hry a teambuildingové aktivity. Kurz všichni dokončili a vrátili se unavení, ale spokojení.  -jCh-       Fotografie k nahlédnutí  -ZDE-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít