Betlémy a koledy patří k Vánocům. Proto jsme si obojího dopřáli poslední tři dny před odchodem na prázdniny.  Každá třída nazpívala pod vedením paní učitelky Matyasikové  video s jednou koledou a následně ji uložila na google disk. Koledy si mohou žáci prohlédnout na třídní vánoční besídce a vystavené betlémy v hudebně. Největší „betlém“ vytvořili žáci 9. ročníku z pohádkových postaviček našich oblíbených animovaných pohádek.  Foto zde.

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít