Ve dnech 2. a 3. září 2021 se žáci tříd 6. A  a 6. B zúčastnili adaptačního kurzu, který se konal na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách. Pro žáky byl připraven bohatý program zaměřený především na stmelení kolektivu, který mimo výlety k horské chatě Číhalce a polským hranicím, na novou rozhlednu v Olešnici, návštěvu místní rarity – mechanického betléma Josefa Utze, zahrnoval také množství seznamovacích her a teambuildingových aktivit. Ty měly za cíl, aby se žáci vzájemně poznali a stala se z nich dobře fungující kamarádská skupina. Velký úspěch měla nejen beseda se členem horské služby, který žáky poučil o bezpečném pohybu na horách a první pomoci zraněným, ale také večerní diskotéka, kterou si děti náležitě užily. – jch-  Fotografie zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít