Dne 28.5. proběhl ve třídě 4.A „zvířátkový den“. V rámci předmětu přírodověda si mohli žáci přinést do školy zvířátka v přepravkách, klecích či krabicích. Ve třídě se nám sešlo několik křečků, morčat, králíčků, želviček i andulek.
K nim žáci zpracovávali pracovní list. Každý, kdo měl zvířátko, ho představil spolužákům před tabulí, řekl, jak se o zvířátko stará, čím se zvíře živí, jak je staré a pod.
Druhý „zvířátkový den“ byl 4.6. Ten byl vyhrazený pro zvířata na vodítku, která přivedli do školy většinou rodiče žáků. Psi, kočky a králíci směli ve škole pobýt jednu vyučovací hodinu a rodiče je odvedli zpátky domů. I v tento den měli žáci připravené pracovní listy a seznámili spolužáky s životem svých domácích mazlíčků.
JP   Foto zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít