Loučení s deváťáky v tomto roce bylo jiné než obvykle. Tradiční kulturní program pro rodiče nebylo možné díky koronavirovému stavu předvést rodičům. Proto si žáci uspořádali vlastní setkání na chalupě v Byzhradci, kam pozvali třídního učitele, ředitele, paní uč. Maixnerovou a pana uč. Sedláčka.  Zde si zavzpomínali u prezentace z zážitkových fotografií z období celé školní docházky.  Přečetli  slavnostní řeč na rozloučenou se školou i učiteli. Předali dárky přítomným učitelům. Samozřejmě nechybělo občerstvení i grilované kuřecí.

Se všemi učiteli se pak rozloučili poslední den školního roku v tělocvičně, kde převzali odměny za svoje výkony a za závěrečné seminární práce.  Obdrželi pamětní listy i vysvědčení.

Fotografie jsou uloženy zde.  

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít